O nas

 

 

Permits&Staff istnieje, aby rozwiązać problemy związane z brakiem kadry  pracowniczej przed którymi stoją nasi Klienci. Powyższy kłopot nasi klienci mogą rozwiązać za pomocą pracowników z zagranicy, natomiast podjęcie się tego zadania często blokuje niewiedza w zakresie przepisów prawa legalizacji pracy i pobytu (karta pobytu). Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, przejmujemy reprezentację Państwa przed urzędami dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół, a Ty możesz w tym czasie zająć się tym co robisz najlepiej. Nasze wyjątkowe podejście jest nie tylko tym, co nas wyróżnia, ale także tym, co czyni nas skutecznymi. Zapewniamy szeroki zakres usług i rozwiązań, które pomagają organizacjom w utrzymaniu kadr pracowniczych na poziomie pozwalającym realizację założonych celów, osiągnięciu ich wizji oraz optymalizacji wydajności i produktywności. Niewiedza z zakresu zatrudniania i pobytu cudzoziemców na terenie RP często paraliżuje lub naraża na poważne sankcje prawne naszych potencjalnych partnerów. Dzięki nam unikniesz kar, zakazów zatrudniania oraz ograniczysz do minimum braki kadrowe.

 

Za współpracą z moją osobą przemawia fakt, iż od ponad 10-ciu lat zajmuję się legalizacją pobytu i pracy, z czego przez 9 lat pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim w Wydziale d/s Cudzoziemców jako Starszy Inspektor Wojewódzki, gdzie zajmowałam się merytorycznym rozpatrywaniem wniosków, przesłuchaniami, wydawaniem decyzji pobytowych, przedłużaniem wiz oraz zlecałam kontrole odpowiednim organom na podstawie przesłanek świadczących o łamaniu przepisów. Pracując na powyższym stanowisku współpracowałam z  instytucjami takimi jak Straż Graniczna, ABW, Policja, Państwowa Inspekcja Pracy, Powiatowe Urzędy Pracy, Ambasady i Konsulaty a także z fundacjami działającymi na rzecz Cudzoziemców. Prowadziłam szkolenia w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców dla pomorskich przedsiębiorców oraz współtworzyłam Model Integracji Imigrantów w Gdańsku. Moim kolejnym krokiem w karierze zawodowej było podjecie pracy w firmie zatrudniającej ponad 600 cudzoziemców, gdzie zajmuję się relokacją pracowników z całego świata oraz troszczę się o legalność ich pobytu oraz pracy. Doświadczenie to pozwoliło mi poznać problemy z jakimi mierzą się pracodawcy, wypracować metody ich unikania oraz stworzyć pomocne w tym narzędzia. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i bieżącemu aktualizowaniu wiedzy z zakresu przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców oraz ich interpretacji jestem jedną z niewielu osób, które mogą na tak wysokim poziomie obsłużyć Państwa Firmę. Mogę w Państwa imieniu zadbać o szybki i prawidłowy proces zatrudniania cudzoziemców oraz poprawnie prowadzić ich dokumentację, co pozwoli ograniczyć ryzyko ukarania podczas kontroli, a co za tym idzie otrzymania zakazu zatrudniania cudzoziemców.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Agnieszka Benet

 

Zadzwoń do nas:

+48 669 836 116

 

E-mail:

biuro@permitsandstaff.pl

Skontaktuj się:

E-mail
Telefon
Pytanie
wyślij
wyślij
Question send - thank you
Please fill all the required fields

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS